Pánské košile

Košile jsou kusem oblečení pro každého společensky zaměřeného muže. Košile vynikne především v letních měsících, kdy můžeme naplno ukázat její střih, vzor či barvu. A právě na barvu se zaměříme. V zásadě pak pánské košile dělíme na ty košile s krátkým rukávem a ty košile s dlouhým rukávem.

Asi jen málo koho překvapí, že neprodávanější, jsou košile bílé barvy. Ta je jednak velmi decentní, ale také nejpoužívanější na různé večírky, plesy nebo jiné společenské akce. Neměla by proto tedy chybět v šatníku žádného muže alespoň jedna bílá košile.

Kromě jednobarevné bílé společenské košile ale existuje i bezpočet dalších košil s různými barvami. Výběr je opravdu rozmanitý, není proto divu, že můžeme natrefit na svítivou žlutou, sytě červenou, světle modrou nebo i zcela černou košili. Narazit můžeme například i na košili s již vyšitým vzorem, tady ovšem pozor na její použitelnost do budoucna.

Pokud ale budeme volit odvážnější barevný odstín, měli bychom pamatovat, že košile je odrazem našeho já, tudíž by měla nějak vypadat. Neměla by poutat příliš velkou pozornost a navíc by měla ladit ke kravatě, což může být v případě extravagantní barevné košile problém. Zapomenout nesmíme ani na vzorek, jenž by měl jemně doplňovat zbytek košile a dodávat ji na důstojnosti.


Reklama:


Online seznámení na flirt a erotiku je snadné a rychlé díky erotické seznamce flirtkontakt.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!